Background Image

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Spółką, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług zapewniających Klientom poczucie bezpieczeństwa. Zarządzamy portfelem ponad 50 klientów w modelu business to business i ponad 100 000 klientów indywidulanych – dostarczamy im kompleksowe usługi monitoringu i ochrony mienia, a także rzeczy osobistych. Idea usługi polega na znakowaniu, monitorowaniu i lokalizowaniu chronionych przedmiotów przez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Pomysłem na produkt było udostępnienie naszym Klientom wygodnej i bezpiecznej ochrony przed nagłymi zdarzeniami związanymi z utratą rzeczy osobistych, a także zwierząt. W ubiegłym roku dołączyliśmy do oferty ubezpieczenia. Nasza siła wynika ze sprzedaży prostych i nowoczesnych produktów skierowanych do osób ceniących sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo.

Zespół SafeMe tworzą wysokiej klasy specjaliści w branży, którzy na polskim i europejskim rynku działają od kilkunastu lat. Przywiązujemy ogromną wagę do doboru personelu, który jest podstawą jakości świadczonych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy usługi, których standardy techniczne i operacyjne są najwyższymi na rynku. Specjalizacja pozwala nam na stały rozwój stosowanych technologii i świadczonych usług.

Zaufało nam ponad 100 tys. Klientów zarówno indywidualnych jak i dużych firm i instytucji, które dzięki współpracy z nami zapewniają bezpieczeństwo swoim Klientom. Wśród nich znajdują się: Volkswagen Polska, myDeal, Ergo Hestia oraz inni. Gwarantujemy im pełną, bezpłatną pomoc w zakresie przygotowania i wdrożenia projektu, wsparcie sprzedaży, dodatkowe źródło dochodu oraz korzyści marketingowe.